elōs Plus, en çok talep gören ütüleme epilasyon uygulamalarınızı ütüleme diode ve ütüleme ipl ile çoklu uygulamaları yapılabilen cihazların oluşturduğu bir platformdur.

elōs Plus ütüleme diode lazer ve ütüleme ipl epilasyon sistemi ile ütüleme epilasyon uyguamalarınızda size büyük avantajlar sağlar. Fraksiyonel radyo frekans uygulamaları ile cilt yenileme, leke ve kırışıklık tedavilerini efektif bir şekilde yapmanıza olanak sağlar.
elōs Plus, elos teknolojisi (optik enerji ile Bi-Polar radyo frekansın kombinasyonu) ile tüm cilt tiplerinde güvenli ve etkin tedaviler yapabilme imkanı verir

Sizin ihtiyaçlarınız arttıkça elos Plus da kendini yenileyebilir.
elōs Plus, ütüleme diode lazer cihazı, ütüleme ipl cihazı, fraksiyonel RF cihazı ve bunların yanında toplam 10 aplikatörü ile upgrade edilebilen bir platformdur.

elōs Plus, aynı anda 3 aplikatörün bağlanabilmesine izin verir. Örn. Lazer epilasyon aplikatörünü ütüleme ipl ve fraksiyonel rf başlığı aynı anda kullanılabilir.

Elos Plus Ütüleme Epilasyon Cihazı

Elos Plus, optik enerjilerin (lazer veya ışık) ve Bi-Polar radyo frekansın (RF) birleştirildiği elos teknolojisini kullanır.
Daha az optik enerji ve Bi-Polar RF ile sinerjik olarak kombine edildiğinde, tüm cilt tipleri için güvenli tedaviler yapma imkanı sunar.
Epidermisi korurken, optik ve RF enerjileriyle iki taraftan ısıtırarak hedefin ısısını yükseltir.

elos’a özgü Aktif Dermal İzleme özelliği daha fazla güvenlik için her bir atışta ciltteki empedans değişikliklerini takip eder
Entegre safir kontak soğutma epidermal koruma ve hasta konforunu sağlar.
Akıllı Geri Besleme Sistemi cilt empedansındaki değişikliklerden bağımsız olarak RF enerjisinin hassas iletimini sağlar.

• Sublative Rejuvenasyon Kollajen artışı için
• Motif LHR’de ütüleme diode lazer epilasyon için
• Motif HR ütüleme ipl epilasyon için
• SR / SRA Vasküler ve pigmentli lezyonların tedavisi için
• Sublime Yüz Şekillendirme ve Kırışıklık Tedavisi için
• Motif IR Odaklanmış Kırışıklık Tedavisi için
• AC Akne Tedavisi için
• LV / LVA Vasküler lezyonların tedavisi için